Základní údaje o programu PRR

Rodiče (a další osoby podílející se na výchově dětí) toho mají v dnešní době stále více na práci a mají jen málo času, aby si hledali nějaké užitečné informace o výchově.

Nadace Mentor (autor tohoto programu) si uvědomuje, jak důležitou roli jako rodiče či pěstouni sehráváte z hlediska prevence užívání škodlivých látek u vašich dětí. Proto vám nabízíme tyto snadno dostupné informace, které nyní máte doslova na dosah ruky.

Program PRR obsahuje důležitá fakta a praktické tipy pro rodiče, které vycházejí z nejnovějších výzkumů a praxe v oblasti prevence užívání návykových látek. Víme, že rodiče mají nejsilnější vliv na rozhodování svých dětí, a proto jsme vytvořili řadu interaktivních kapitol vzdělávacího charakteru, které si budete moci projít svým vlastním tempem.

Každá kapitola je koncipována tak, abyste se z ní dozvěděli důležitá fakta o prevenci užívání návykových látek a zároveň to, jak tyto informace využít v každodenním životě.

Prevention-Smart launched for initial evaluation on June 26th 2009. If you have any comments or feedback, please email us via the contact form.

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ