Jak mi může program „Prevence pro rozumné rodiče“ pomoci?

  • Tento program vám nabízí deset kapitol pojednávajících o rizicích spojených s alkoholem, tabákovými výrobky a množstvím dalších legálních i nelegálních návykových látek. Kapitoly obsahují informace a rady, jejichž pomocí se dá při výchově lépe předcházet problému užívání drog. Hovoří se zde také o signálech a příznacích, na které je třeba dávat pozor.

  • Prostřednictvím tohoto programu snáze pochopíte, jak můžete své dítě lépe ochránit před možným nebezpečím.

Nepropadejte panice – z výzkumu vyplývá, že většina dětí nezákonné drogy neužívá.

  • Tento program poskytuje rodičům podporu prostřednictvím praktických rad a tipů, a pomáhá jim tak rozvíjet pozitivní vztahy s dětmi. Jednotlivé kapitoly obsahují doporučení, jak s dětmi hovořit o drogách a jak vytvářet podmínky pro provozování zdravých rodinných aktivit.

  • Pro zpestření a oživení programu obsahují jednotlivé kapitoly sekce s výchovnými tipy, aktivitami, kvizovými testy, faktickými informacemi a dále sekci věnovanou diskusi a aktuálním novinkám. Za absolvování všech deseti kapitol dokonce dostanete vysvědčení!

Prevention-Smart launched for initial evaluation on June 26th 2009. If you have any comments or feedback, please email us via the contact form.

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ